Wakacje na Bali

Dla wielu osób wakacje na Bali to niewątpliwie wspaniała przygoda. Jeżeli myślisz o wakacjach lub planujesz w najbliższym czasie tam wyjazd to warto poznać kilka najważniejszych informacji na temat planowania trasy na Bali. Dzięki poradnikowi możecie dowiedzieć się jakich 10 miejsc warto odwiedzić, A do tego jest spora szansa, że nie nadwyręży to bardzo waszego budżetu. Oczywiście trudno jest stworzyć jeden uniwersalny plan podróży, który będzie dla każdego podróżnika interesujący i możliwy do zrealizowania. Oczywiście inaczej wypoczywają ludzie, którzy na Bali przyjeżdżają z rodziną, inaczej z małymi a inaczej z dużymi dziećmi a jeszcze inaczej osoby które przyleciały z Solo lub z przyjaciółmi. Bez względu jednak Jak podróżujecie jestem przekonany, że bez problemu znajdziecie idealny dla siebie miejsce na Bali. Zanim jednak zaczniesz planować swoją podróż warto jest zadać sobie kilka pytań:

  • Ile czasu chcesz spędzić na Bali
  • Jaki koszt zakwaterowania
  • Ile kosztują bilety
  • Ile kosztuje jedzenie na Bali
  • Jak poruszać się po Bali i jakie są koszty transportu
  • Kiedy jest najlepszy okres na wyjazd na Bali
  • Jakie są największe atrakcje na Bali

Jeżeli już poznamy odpowiedzi na te pytania, to zdecydowanie łatwiej będzie nam zrozumieć co chcemy zobaczyć, jak odpoczywać I ile nas to będzie kosztowało. Znając podstawowe informacje będzie nam o wiele prościej zaplanować podróż marzeń na Bali. Również odpowiadającymi na pytania będziemy wiedzieli Na co postawić poszukując ciekawych atrakcji.

Ile czasu na wakacje?

Zanim zaczniesz planować pobyt na Bali musisz oczywiście wiedzieć na ile czasu chcesz tam pojechać. Planując pobyt na Bali musimy wziąć pod uwagę wiele czynników między innymi Kiedy wypada Czas wakacji. Warto wiedzieć kiedy są wakacje na Bali i ile one trwają. Na pierwszy pobyt na Bali uważam, że wystarczy wyjazd na 7 dni, czyli 6 noclegów. Jest to wystarczający czas, aby poznać trochę kultury i jednocześnie delektować się bajkowymi plażami na rajskich wyspach.

Koszty zakwaterowania i koszty posiłków

Koszty zakwaterowania są jednym z elementów które decyduje o długości naszego pobytu na wakacdjach. Na Bali znajdziemy zarówno drogie jak i tanie hotele, Jeżeli chcecie spędzić tam więcej czasu bez znaczącego narażania budżetu, to zdecydowanie polecam znalezienie tańszego hotelu. Najłatwiej jest znaleźć atrakcyjne ceny poza sezonem. Są to miesiące luty i marzec maj oraz od września do listopada. Jak widać wybór miesięcy, które przypadają poza sezonem i mają atrakcyjne ceny jest całkiem duży. Mając taką wiedzę możemy planować już nasz wyjazd z dużym wyprzedzeniem. Podobnie wygląda sprawa z jedzeniem. Czas do gościa narzekają, na wysokie ceny jedzenia w hotelach. Z drugiej strony jednak bez większego problemu można znaleźć jedzenie w dość niskiej cenie. Jeżeli nie chcemy stołować się w hotelu to bez problemów zjemy na mieście znacznie taniej. Wszystko zależy od tego czy chcemy żyć wygodnie czy może kosztem wygody spędzić więcej czasu na Bali.

koszty biletów lotniczy i transportu na wyspie

Zdecydowana większość ludzi uwielbia podróżować korzystając z tanich biletów lotniczych. Jednak w przypadku wakacje na Bali upolowanie w atrakcyjnej cenowo oferty Może nam zająć bardzo dużo czasu. Jeżeli jednak mamy odpowiednio dużo czasu, to warto przeglądać różne kombinacje połączeń i z całą pewnością znajdziemy atrakcyjne połączenie na Bali. Jeżeli chodzi o transport na miejscu to najlepiej sprawdzi się korzystanie z transportu prywatnego. Wynika to z tego, że transport publiczny nie dociera wszędzie i bywają problemy. Jednak wyszukiwarce internetowej łatwo znajdziemy dość atrakcyjne cenowo oferty zarówno transportu jaki wynajem samochodu już bezpośrednio na wyspie.

Kiedy na Bali?

Jeżeli ale tylko taką możliwość, to na Bali zdecydowanie najlepiej udawać się w miesiącach takich jak luty, marzec my czy też od września do października. Jest to okres, który jest poza sezonem wakacyjnym i wówczas możemy liczyć na znacznie niższe ceny w hotelach, tańsze bilety lotnicze oraz oczywiście tańsze wynajęcie samochodu na miejscu. Oprócz tego kolejki do różnego rodzaju atrakcji będą również znacznie niższe.

Co zobaczyć na Bali

Co zobaczyć na BaliKażdy region ma swoją specyfikę i swoje atrakcja. Wiele zależy od tego czy podróżują samodzielnie czy chcesz ze starszymi dziećmi. Jeżeli mamy czas i możliwość podróży to zdecydowanie warto odwiedzić każdą z możliwe atrakcje na Bali. Po obejrzeniu atrakcje wracamy do swojego hotelu lub miejsca zakwaterowania i się relaksujemy.

Ogólnie baliccy całą pewnością jest miejscem, które warto jest odwiedzić. Nie można podzielić, przy wakacje na Bali będą tanie Jednak jeżeli zaczniemy planować je odpowiednio wcześnie, to mamy dużą szansę na to, że nie będziemy musieli sprzedawać swoich nerek, aby odwiedzić tą indonezyjska wyspę. Ogólnie pali zdecydowanie polecam i myślę, że każdy kto odwiedzi te rajskie miejsce będzie z tego powodu bardzo, ale to bardzo zadowolony i będzie to jego wspomnienie do końca życia.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here