Jaki prezent dla taty na 23 czerwca

Pomimo tego, że 23 czerwca, tj. Dzień Ojca jest tylko raz w roku, to wielu z nas zdarza się o nim całkowicie zapomnieć. Co prawda żadne święto nie jest nieodłącznie związane z prezentami, to jednak w dobrym tonie jest podarowanie naszemu ojcu przynajmniej drobnego upominku, który pokaże mu, że wciąż o nim pamiętamy i jesteśmy mu wdzięczni za nasze wychowanie i trud w to włożony. Jaki prezent możemy kupić naszemu tacie „na ostatnią chwilę”, tj. w dniu 23 czerwca?

Prezent związany z alkoholem na Dzień Ojca?

Podstawowym prezentem, który z pewnością przypadnie do gustu każdemu tacie, który nie jest abstynentem, może być butelka alkoholu. Co prawda może to być równie dobrze butelka wódki, jednak znacznie lepiej postawić w tej materii na coś wykwintniejszego – butelkę wina. Już za kilkanaście czy kilkadziesiąt złotych możemy przebierać w rodzajach wina i kupić butelkę pochodzącą nawet z drugiego końca świata. Warto pamiętać jednak o tym, że każdy ma swoje indywidualne upodobania do wina i jeżeli nie znamy „smaku” taty, to warto postawić na wino półwytrawne, które sprawdza się w większości przypadków i jest niejako opcją pośrednią. Niejako zaletą butelki wina jest to, że bardzo szybko ląduje ona na stole, a nie stoi niepotrzebnie na półce zabierając tylko miejsce i zbierając kurz!

Odrobina słodyczy na osłodę życia

Kolejnym z upominków, który możemy kupić na ostatnią chwilę w każdym sklepie spożywczym są bez wątpienia wszelkiego rodzaju bombonierki – czy to pralinki czy też słodycze w stylu Merci lub Ferrero Rocher sprawdzą się doskonale! Ich podstawowa zaleta jest taka sama jak w przypadku butelki wina – kupimy je wszędzie, a dodatkowo nie będzie to prezent, który spocznie na półce czekając na osiadający na nim kurz. Zwróćmy jednak szczególną uwagę na to czy nasz tato może jeść tego rodzaju smakołyki – czy nie przeszkadza mu w tym stan jego zdrowia.

Bon na wszystko dla każdego?

Kolejnym z prezentów, który możemy kupić „na szybko” nie mając specjalnego pomysłu na prezent, a chcąc sprawić naszemu tacie drobny upominek, jest możliwość zakupu karty prezentowej w jego ulubionym sklepie – dzisiaj niemal wszystkie sklepy dają możliwość zakupu karty prezentowej i nie powinno to stanowić żadnego problemu. Decydując się jednak na tego typu formę upominku warto wziąć pod rozwagę to czy w danym sklepie nasz tato rzeczywiście znajdzie dla siebie coś atrakcyjnego i czy nie lepiej postawić na bardziej indywidualny prezent dla niego.

Szybkie i dobre prezenty na Dzień Ojca?

Podsumowując, nawet na ostatnia chwilę możemy kupić szybko dobry upominek, który w żaden sposób nie pokaże naszemu tacie, że zapomnieliśmy o jego uroczystości i kupowaliśmy prezent na ostatnią chwilę. Wbrew pozorom nie liczy się tutaj ile wydamy na prezent – czy będzie to 50,-zł czy też 200,-zł – liczy się przede wszystkim pamięć o naszym tacie i czas z nim spędzony. Nawet jeżeli mielibyśmy przyjechać tego dnia z pustymi rękami to warto to zrobić, gdyż z pewnością będzie to już wystarczające do wywołania uśmiechu na twarzy naszego ojca!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here