Gdzie najlepiej w Warszawie można wykonać depilację laserową

Zabiegi depilacji laserowej nabierają na popularności, głównie ze względu na efekt jaki mogą przynieść. Jest to o wiele wygodniejsze aniżeli tradycyjne metody, a ilość salonów, które proponują takie zabiegi w różnych cenach, jest po prostu ogromna.

Depilacja laserowa pozwala w szybki, bezpieczny i trwały sposób, pozbyć się z ciała owłosienia, bez odczuwania bólu czy dyskomfortu. Jednym z salonów, który pomoże nam profesjonalnie usunąć owłosienie, jest Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki- Elite

Elite mieści się w Warszawie i istnieje już od roku 1999. Obsługa najwyższej jakości, pomoże nam pozbyć się niechcianego owłosienia, właściwie z każdego fragmentu naszego ciała. Specjaliści zatrudnieni w Elite, do zabiegów depilacji laserowej, używają głównie czterech nowoczesnych urządzeń- najpopularniejszym z nich jest laser diodowy Venus. Co przemawia za skutecznością zabiegu? Przede wszystkim jest to to trwałość efektu. Fotodepilacja jest procesem, który nie tylko pod wpływem ciepła uszkadza meszek włosowy i zatrzymuje jego dalszy wzrost, ale również komórki macierzyste, aby zapobiec powstawaniu nowych włosków. Bardzo podobnie jeżeli chodzi o inny z laserów- Nd- Yag. Jedyną różnicą jest formuła jego działania. Mianowicie laser ten nie oddziałuje z melaniną, a z hemoglobiną, uszkadzając naczynia krwionośne mieszka włosowego. Oba zabiegi są bardzo skuteczne i najbardziej polecane przez profesjonalistów. Zapewniają trwałe pozbycie się niechcianego owłosienia. 

Jakie są ceny zabiegów depilacji laserowej?

W zależności od miejsca, z którego chcielibyśmy pozbyć się owłosienia, cena depilacji laserowej jest odpowiednio różne. Małe fragmenty ciała to koszt od kilkuset złotych. Natomiast za większe obszary ciała, np. nogi, bikini, ręce czy plecy, będziemy musieli zapłacić maksymalnie kilka tysięcy. Jednakże efekty widać już od pierwszego zabiegu, nie ma więc konieczności kilkukrotnego powtarzania go. Zabieg depilacji laserowej obecnie jest dużo skuteczniejszy niż kiedyś, nie trzeba robić kilku zabiegów, aby efekt był widoczny. Dużą zaletą jest również to, że zabiegi są bezbolesne i nawet jeżeli kiedyś laser kojarzył się z bólem, dziś już nie musi. To przede wszystkim oszczędność czasu i pieniędzy. Zabieg chociaż wydaje się drogi, lecz już po kilku latach się zwraca i wszelkie koszta, które ponieśliśmy wydając pieniądze na depilatory, maszynki, wosk w odstępie kilku lat są dużo wyższe aniżeli laserowe usuwanie owłosienia. 

Więcej informacji na stronie www.elite.waw.pl/depilacja-laserowa/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here