Dolina Noteci karma dla kota

Karmy dla kotów wspierają prawidłowy rozwój zwierząt na każdym etapie ich życia. Każdy pupil ma inne potrzeby, dlatego poszczególne karmy dopasowane są pod kątem wieku, zapotrzebowania, wagi oraz wielu innych czynników. Co ważne, Dolina Noteci karma dla kota oferuje smaczne i zdrowe posiłki, które zbliżone są do mięsa dzikich zwierząt. W ich składzie znajdują się wartościowe aminokwasy i inne potrzebne składniki odżywcze. Zarówno suche jak i mokre wysokojakościowe karmy są pozbawione sztucznych konserwantów a także niepotrzebnych barwników. Znajdują się w nich wyłącznie potrzebne do życia i rozwoju składniki odżywcze.

Karma, która zaspokaja potrzeby kotów w każdym wieku

Dolina Noteci karma dla kota jest pozbawiona składników zbożowych, gdyż nie są one przyswajane przez te drapieżne zwierzęta. Warto również pamiętać, że już najmniejsze kocięta coraz częściej miewają problem z przyswajaniem laktozy, zatem karmy są ich oczywiście pozbawione. Wysokojakościowe składniki zaspokoją codzienne zapotrzebowania kotów na wartościowe składniki odżywcze. Warto również pamiętać, że Dolina Noteci karma dla kota jest rekomendowana zarówno dla małych jak i również dużych zwierząt w każdym wieku. Poszczególne saszetki oraz ekonomiczne opakowania różnią się od siebie wielkością oraz składem. W niektórych znajduje się jagnięcina, w innych natomiast wołowina. Dużą popularnością cieszą się także karmy, w których znajduje się łosoś oraz kurczak. Wyżej wymienione produkty są wysokoprzyswajalnym źródłem zdrowego białek oraz tauryny. Poszczególne makro – oraz mikroskładniki wpływają korzystnie na zdrowie zębów drapieżników. Zdrowa dieta zapobiega chorobom i wspiera organizm. Wpływa ona również na ładny wygląd sierści.

Zdrowa karma dla kotów, która wspiera metabolizm

W Dolina Noteci karmie dla kota znajdują się składniki, które wspierają metabolizm, a także zapobiegają one problemom z wypróżnieniami. Warto również pamiętać, że mokra karma dla drapieżników zapewnia właściwe nawodnienie na każdy dzień. Pomaga ona również w lepszym przyswajaniu wszystkich składników. W Dolina Noteci karmie dla kota znajdują się także nienasycone kwasy tłuszczowe oraz aminokwasy. Wszystkie te substancje korzystnie wpływają na rozwój mózgu, serca, układu krążenia. Poszczególne produkty dobierane są pod kątem wartości odżywczych. Składniki znajdujące się w karmie są bardzo smaczne dla kotów, dzięki czemu chętnie one sięgają do swoich misek. Ekonomiczne opakowania zapewniają zdrowe i smaczne posiłki w wielu wydajnych porcjach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here