Zadbaj o swoje włosy

Włosy to jeden z najważniejszych elementów wizerunku człowieka. Fryzura wpływa bowiem na pierwsze wrażenie, które jest kluczowe w nawiązywaniu nowych znajomości. Wielu ludzi cierpi jednak na poważne problemy w tej materii skutkujące niekiedy całkowitym łysieniem co może fatalnie odbić się na poczuciu własnej wartości. W dzisiejszych czasach medycyna estetyczna jest jednak tak rozwinięta, że i na wypadające włosy są sposoby. Jakie? Tego można dowiedzieć się czytając poniższy artykuł.

Wszczepianie włosów – czym jest i jak działa?

Wielu ludzi w celu ratowania swojej fryzury stosuje różnorodne płyny na porost włosów. Są one najczęściej nieskuteczne, często mogą tylko zaszkodzić strukturze włosa nadmiernie eksploatując cebulki, które po zaprzestaniu stosowania takiego specyfiku całkiem obumierają. Medycyna estetyczna postanowiła więc wyjść naprzeciw oczekiwaniom pacjentów i stworzyła nowoczesne i bezpieczne dla zdrowia człowieka rozwiązanie, jakim jest wszczepianie włosów.

Przeszczepy są na tyle bezpieczne, że są prowadzone nowoczesnymi metodami przeszczepiania całych cebulek z miejsc na ciele, gdzie włosy rosną do miejsc, gdzie już zanikają. Nie otrzymujemy więc żadnych sztucznych półproduktów, a nasze własne włosy z innych miejsc na ciele. Dodatkowo w warszawskich klinikach takie przeszczepy prowadzone są z użyciem nowoczesnego sprzętu i pod okiem wykwalifikowanej kadry specjalistów medycyny estetycznej, co gwarantuje ich wysoką jakość i bezpieczeństwo zdrowia pacjenta.

Czy przeszczep włosów jest skuteczny?

Wedle algorytmów wyszukiwarek internetowych rekordy popularności wśród wyszukiwanych fraz osiąga pytanie, czy przeszczep włosów jest skuteczny. Odpowiadając na to pytanie należy z całą pewnością odpowiedzieć tak. Pomimo że przeszczep nigdy nie spowoduje powrotu do stanu pełnej gęstości włosów, to może znacznie zmniejszyć problemy związane z łysieniem. Szczególnie jeśli osoba nie wyłysiała jeszcze całkowicie, a ma jedynie częściowo pozbawione włosów obszary na powierzchni skóry głowy, ma szanse po przeszczepie na prawie maksymalną skuteczność zabiegu.

Oczywiście jakość zabiegu zależy od wyboru jego metody, ceny i kliniki, w której podejmiemy zabieg. Ważna jest też kadra medyczna przeprowadzająca zabieg. Wedle opinii najlepszym i najskuteczniejszym wyborem będzie transplantacja włosów Warszawa.

Transplantacja włosów Warszawa – na czym polega?

Nadmieniony zabieg prowadzony jest w warszawskich klinikach nowoczesną metodą S.A.F.E.R. Cechuje się ona niską inwazyjnością, szybkim czasem przeprowadzenia zabiegu i krótkim okresem rekonwalescencji pacjenta. Korzyścią z tej metody jest też to, iż nie pozostawia blizn.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here