Mokra karma dla psa

Wybierając odpowiednią karmę dla naszego pupila niejednokrotnie kierujemy się marką produktu. Istnieją bowiem na rynku firmy, które znane są z wysokiej jakości składników. Która mokra karma dla psa jest godna polecenia? Na które firmy warto postawić? Na te pytania odpowiadamy w naszym artykule.

Dolina Noteci

Dolina Noteci to marka, która powstała w 2011 roku. Stworzono ją z myślą o wymagających psach o bardzo wybrednych podniebieniach. Starano się z jednej strony znaleźć idealną, pyszną kompozycję składników. Z drugiej strony natomiast odwzorować posiłki, które czworonogi jadłyby w naturze. Mokra karma dla psa marki Dolina Noteci to wysokiej jakości produkt. Wszystkie warianty są pozbawione szkodliwych konserwantów, sztucznych barwników i ulepszaczy smaku. Karma ta dostępna jest zarówno w puszkach, jak i w saszetkach.

Natural Taste

Inną godną polecenia marką jest Natural Taste. Sygnowana jest nią między innymi mokra karma dla psa o niesamowitych nazwach – „Czarna Owca”, „Kurka wodna”, „Dziki Dzik” i „Wściekły Byk”. Każdy wariant to bogaty w niezbędne witaminy, minerały oraz substancje odżywcze posiłek. Skład każdego z proponowanych smaków został skomponowany w taki sposób, by pokrywać dzienne zapotrzebowanie na białko i tłuszcze. Dodatkowo karma aktywnie wspiera funkcjonowanie układu trawiennego.

Luger’s

Dużym powodzeniem wśród właścicieli czworonogów cieszy się również mokra karma dla psa marki Luger’s. Ta firma stawia na starannie wyselekcjonowane gatunki mięs. Wszystkie karmy tej marki są bogate w pełnowartościowe białko oraz cenne kwasy tłuszczowe. Skład każdego produktu został nadto opracowany w oparciu o najnowocześniejsze zalecenia żywieniowe oraz przy uwzględnieniu specyfiki przemian metabolicznych psa. Mokra karma dla psa Luger’s jest nadto lekkostrawna, ponieważ stworzono ją przy wykorzystaniu bezzbożowej formuły.

4Vets

W katalogu mokrych karm dla psa, na które warto postawić, nie można pominąć też produktów marki 4Vets. Firma ta od ponad 10 lat specjalizuje się w tworzeniu specjalistycznych karm weterynaryjnych dla psów i kotów. Swoje działania opiera na nowoczesnych technologiach, a także współpracy z najlepszymi specjalistami w dziedzinie żywienia zwierząt. Skład karmy każdorazowo zatwierdzają wykwalifikowani lekarze weterynarii, dzięki czemu jedzenie jest w pełni bezpieczne dla zwierząt, w tym tych z problemami zdrowotnymi.

Rafi

Karmą opracowaną według nowoczesnych zaleceń żywieniowych dla zwierząt jest również ta marki Rafi. Zawiera ona unikalny zestaw witamin i składników mineralnych. To produkt lekkostrawny oraz bogaty w białko. Ma też wysoką zawartość lizyny, leucyny i izoleucyny, a także selenu, żelaza i miedzi, które odgrywają istotną rolę w stymulacji funkcji obronnych organizmu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here