rynna

Okna na wymiar stwarzają duże pole do popisu właścicielom. Indywidualne projekty to miejsce na ciekawe i nietypowe kształty, a przede wszystkim dopasowanie do architektury danego obiektu oraz jego wnętrza. Aby cieszyć się wymarzonym kształtem, który idzie w parze z jakością i trwałością, warto przyjrzeć się oknom wykonanym z pcv. Dlaczego akurat ten materiał?

Na rynku dostępne są okna drewniane i aluminiowe, ale nie da się ukryć, że to wyższa półka, która cenowo nie każdemu odpowiada. Do tego trzeba uwzględnić wymagającą pielęgnację w przypadku produktów drewnianych, a także dość określoną stylistykę. Okna na wymiar z pcv to kompromis. Połączenie estetyki, jakości i okazji do uzyskania nawet niecodziennych kształtów, w przystępnych kosztach.

Powyższe nie należą do jedynych zalet, jakie posiadają okna z pcv. Przede wszystkim są to produkty, które dziś zaskakują jakością i nowoczesnością. Dobrze dobrane, właściwie zamontowane, zapewniają szczelność, komfort cieplny, poprzez ograniczenie ryzyka ucieczki ciepła z wnętrza. Ponadto izolacyjność akustyczną, co jest szczególnie ważne w dużych miastach i zatłoczonych centrach.

Okna na wymiar z pcv trwałością niemalże dorównują drewnianym odpowiednikom. Efektami wizualnymi, jakie można uzyskać, przewyższają za to zarówno aluminiowe, jak i drewniane produkty. Okna z pcv to możliwość wykonania w standardowym kolorze – bieli, ale i wielu innych barwach, od stonowanych aż po wyraziste, soczyste, jaskrawe. Dostępna jest również okleina drewnopodobna, dzięki czemu okna z powodzeniem wpisują się w architekturę tradycyjnych, rustykalnych czy vintagowych obiektów.

Okna z pcv są odporne na działanie czynników atmosferycznych. Ze względu na to, że nie absorbują wilgoci, nie ma ryzyka rozwoju pleśni czy grzybów. Cechuje je również odporność na czynniki biologiczne i chemiczne. Co z pielęgnacją? Okna na wymiar bazujące na pcv, wymagają jedynie regularnego mycia przeznaczonymi do tego środkami i okresowej konserwacji okuć. To wszystko!

Choć wybór nie należy do najłatwiejszych, ułatwia go oferta domel.pl. Poza produktami wyróżniającymi się doskonałą izolacyjnością cieplną i dźwiękową, można liczyć na profesjonalne doradztwo, fachowy montaż i opiekę posprzedażową.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here