makijaż

Zastanawiasz się, jak uzyskać naturalny wygląd bez makijażu? Wraz z nadejściem wiosny ten trend będzie się nasilał. Jak to zrobić? Zacznij od świetnie wyglądającej skóry. Oto nasze wskazówki dotyczące noszenia minimalnego makijażu lub jego braku.

Przygotuj skórę z serum od Eveline

Zawsze myj twarz środkiem myjącym przeznaczonym do swojego typu cery. Dobrze oczyszczona twarz jest jak wielkie płótno. Nawet jeśli nakładasz najmniejszą ilość korektora lub podkładu, ważne jest, aby nałożyć nawilżający krem lub serum. Wspaniałe propozycje takich kosmetyków znajdziesz w produktach od Eveline. Może nie wiesz, ale to polska marka kosmetyków znana już na całym świecie!

Nie zapominaj o brwiach

Idealnie wyregulowane i ukształtowane brwi mogą pomóc w oprawieniu twarzy. Jeśli Twoje brwi wymagają niewielkiego wypełnienia, użyj delikatnych pociągnięć ołówkiem, pudrem lub kremem, aby je podkreślić. W dzisiejszych czasach mniej znaczy więcej, a proste, ale zdefiniowane brwi są niezbędne przy minimalnym makijażu.

Nanieś niewielką ilość korektora lub podkładu

W większości przypadków nie musimy pokrywać całej twarzy podkładem. Zamiast tego użyj korektora lub podkładu, aby zakryć niedoskonałości. Wystarczy nanieść korektor lub podkład palcem, aby się dobrze wchłonął w skórę pod wpływem ciepła dłoni. Czy wiesz, że Eveline Cosmetics Oils of Nature to luksusowy suchy olejek + serum i jest świetny do naprawy cery i minimalizacji blizn potrądzikowych? Wystarczy kilka kropli i nałożyć go na twarz przed korektorem lub podkładem.

Jedz marchewki, aby uzyskać naturalną opaleniznę

Marchew zawsze była znana z poprawy koloru skóry, a dobrą wiadomością jest jeszcze to, że tyczy się to całej naszej skóry, nie tylko cery! Wysoki poziom karotenoidów zapewni Ci ten doskonały, muśnięty słońcem blask. Ponadto marchew zawiera witaminę A, która pomaga poprawić wzrok i chroni skórę przed uszkodzeniami słonecznymi.

Zadbaj o odpowiednią ilość snu

Bez względu na to, czy nosisz makijaż, czy nie, nic nie zastąpi dobrego snu. Ponieważ organizm regeneruje się w nocy, ważne jest, abyś mogła spać co najmniej 6-8 godzin. Ładujesz telefon, prawda? Cóż, to samo dotyczy twojego ciała.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here