Endermologia w walce z cellulitem

Cellulit to zmora wielu kobiet. To nieprawidłowe rozmieszczenie tkanki tłuszczowej, a w konsekwencji efekt nierównej, pofałdowanej powierzchni skóry. Widoczna jest tzw. skórka pomarańczowa, pofadowanie, czy rozstępy na skórze. Mogą być także guzki i zgrubienia. Cellulit może także powodować napięcie kończyn dolnych, uczucie ciężkości oraz skurcze.

Powody powstawania cellulitu i usuwanie cellulitu Katowice

Cellulit najwcześniej dotyka kobiety, jest to zwiazane z zaburzeniami hormonalnymi, prawdopodobnie nadmiarem estrogenów. Nieprawidłowa tkanka tłuszczowa występuje z obrzęko-włóknistymi zmianami tkanki podskórnej. Cellulit dzieli się na twardy i miękki. Najczęściej dotyczy ud, bioder, kolan, pośladków i ramion. Wyróżnia się 4 stopnie rozwoju cellulitu, gdzie pierwszy jest najłagodniejszy. Podstawowymi mechanizmami cellulitu jest nadmierne gromadzenie się wody w macierzy międzykomórkowej, co powoduje obrzęk. Dochodzi do zmian w mikrokrążeniu tkankowym. Leczenie cellulitu polega na poprawie mikrokrążenia, lipolizy i odbudowy skóry. Usuwanie cellulitu Katowice stosuje zabieg kosmetyczny – endermologia, to podciśnieniowy masaż skutecznie walczący z cellulitem.

Endermologia Katowice

Endermologia to jeden z zabiegów kosmetycznych proponowanych w walce z cellulitem. Dzięki masażowi pod ciśnieniem następuje redukcja tkanki tłuszczowej, wygładzenie cellulitu oraz ujędrnienie skóry. Wykonywana jest najnowszym urządzeniem francuskiej firmy LPG, to ona stworzyła ta innowacyjną technologię. Dzięki endermologia LPG efekty są szybko zauważalne, następuje wyszczuplenie sylwetki, skóra jest jędrniejsza, redukuje obrzęki, usuwa toksywy z organizmu oraz odmładza skórę twarzy. Endermologia LPG efektem jest rozluźnienie napiętych mięśni.

Dlaczego warto skorzystać z endermologii Katowice?

Endermologia katowice proponuję pakiet 10 zabiegów, ale już po 3 można zauważyć pierwsze efekty. Zabieg trwa 40 min., kosztuje ok. 300 zł, lepiej wykupić pakiet, jest nieinwazyjny, zupełnie bezpieczny. Ilość i długość zabiegów dopasowywuje się indywidualnie do problemu danego obszaru skóry. Zabieg działa na 3 aspekty: wyszczuplanie, ujędrnienie oraz redukcję tkanki tłuszczowej. Endermologia lpg efekty to trzy razy szybsze działanie, bezpieczeństwo, dzięki zmodernizowanej głowicy głębszy i bardziej skuteczny zabieg, bez bólu, siniaków i dyskomfortu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here