Druk

Święta to wyjątkowy i magiczny czas również w biznesie. Na szczęście nie trzeba od razu inwestować wielkich kwot, aby zrobić pozytywne wrażenie na klientach i kontrahentach. Czasami wystarczą drobne gesty, symboliczne gadżety, czy dobrze dobrane upominki, by pozytywnie zapisać się w pamięci konsumenta. Poniżej przedstawiamy kilka niezawodnych pomysłów na udaną i niedrogą kampanię świąteczną.

Firmowe kartki świąteczne

Jedną z najbardziej oczywistych opcji jest druk kartek świątecznych. Piękne kartki świąteczne dla firm, zaprojektowane przez profesjonalistów i wysłane w odpowiednim czasie, potrafią zdziałać cuda. Ważne by zlecenie wykonała sprawdzona drukarnia kartek świątecznych dla firm, a każda kartka była spersonalizowana pod kątem danego odbiorcy. Wysłanie kartki świątecznej nie jest tylko miłym gestem, jest przede wszystkim dobrym pretekstem do podjęcia rozmów czysto biznesowych. Osoba obdarowana kartką chętniej wysłucha naszej oferty i z niej skorzysta.

Drukarnia dla firm

Jeśli klienci często odwiedzają siedzibę firmy, koniecznie zaopatrzcie się w świąteczne gadżety. Można je zamówić w niektórych drukarniach lub innych wyspecjalizowanych w tym kierunku firmach. Kubki z wigilijną szopką, czy też długopisy z choinką, to świąteczna klasyka. Standard, który zawsze się sprawdza. Jeśli jednak chcecie być bardziej oryginalni i zaskoczyć waszych klientów kreatywnością, drukarnia dla firm Enveloper.pl proponuje bombki z logo firmy, świąteczne cukierki z firmowym motto albo dobrej jakości wigilijne pierniki z dołączoną wizytówką firmy. Takie upominki zapadną klientom w pamięć i sprawią, że będą się czuli jeszcze bardziej przywiązani do danej marki.

W okresie świąt nie zapominajcie także o swoich pracownikach. Niezależnie od wielkości firmy, dobrze byłoby zainwestować w drobne upominki dla pracowników. Może to być jeden pojedynczy drobiazg albo popularne ostatnio kosze prezentowe. Prezenty powinny być przydatne i oczywiście zawierać logo firmy. Na pojedynczy podarunek idealnie nada się świąteczny pendrive. Jeśli zaś zdecydujecie się na kosze, nie trzeba wcale inwestować w nie wiele pieniędzy, można je skomponować już z kilku drobiazgów. Na przykład jednej bombki, zimowej herbaty i słodkiej babeczki. Taka kombinacja wystarczy, by pracownik poczuł się doceniony i zadbany.

Podsumowując, świąteczny czas to okres, w którym warto zainwestować w działania marketingowe, mające na celu przypomnienie o sobie klientom, poprzez liczne drobne gesty, takie jak, chociażby wysłanie świątecznej kartki. Jest to też idealny czas na poprawienie atmosfery w zespole, poprzez mądre skomponowanie świątecznych podarunków.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here