Niezapomniany wieczór kawalerski

Co oznacza podjęcie decyzji o ślubie? To zamknięcie pewnego etapu w życiu konkretnego człowieka – przejście ze stanu wolnego do stanu małżeńskiego. Zmiana stanu cywilnego jest też ograniczeniem – w pewnym stopniu – wolności, obowiązują już bowiem inne zasady postępowania. Aby podkreślić to przejście i pożegnać stan kawalerski – wolny – organizowane są bardzo popularne wieczory kawalerskie, podczas których grono najbliższych przyjaciół powinno bawić się wyśmienicie razem z przyszłym Panem Młodym, a Pan Młody oprócz zabawy otrzymuje prezenty na wieczór kawalerski.

Doskonała zabawa

Wieczór kawalerski jest doskonałą okazją do zorganizowania oryginalnej i niezapomnianej zabawy, podczas której głównym bohaterem jest przyszły Pan Młody. Taką imprezę zwyczajowo organizuje świadek Pana Młodego, a jak życie pokazuje, jest to także przeważnie jego najbliższy przyjaciel. Przyjaciel zna swojego przyjaciela bardzo dobrze, a doskonałym pomysłem jest jednak skonsultowanie się w sprawie przygotowań, wyboru formy oraz miejsca zabawy, chyba, że Pan Młody uwielbia niespodzianki – wtedy powinien zdać się na swojego drużbę. Zabawa powinna być udana, oryginalna i wesoła. Standardowe imprezy w klubach go-go stają się coraz mniej popularne, a i imprezowanie w miejscach, które zna się doskonale z wieczornych i częstych wyjść z kumplami do miasta, może nie być wcale ciekawe. Doskonałym pomysłem jest wyjazd do innego miasta – nawet z noclegiem, zabawa w paintball czy jazda quadami lub inne tego typu atrakcje na przykład w parku linowym albo wspólny lot balonem. Podobnie zmieniają się gusta i moda na prezenty na wieczór kawalerski. Dlaczego?

Prezenty dla przyszłego Pana Młodego

Zabawa ze striptizerką i picie do białego rana nie zawsze są idealnym pomysłem. Wieczór kawalerski powinien bowiem być niezapomnianą imprezą, którą się zapamięta do końca życia. Dlatego – zamiast kupować kumplowi pokaz striptizu, kup mu coś bardziej oryginalnego – przejażdżkę Ferrari na torze wyścigowym lub prawdziwym bolidem. Wrażenia, a zwłaszcza te bardzo mocne, stają się bowiem modnymi i pożądanymi prezentami, które chętnie są wręczane Panu Młodemu. Ale takie prezenty są kosztowne i choć nie powinno się oszczędzać, bo przecież żegnany jest najlepszy kumpel, to jednak zastanówmy się zawsze, ile możemy zainwestować w prezent. Prezent drogi nie musi być trafiony tak, jak drobiazg, który po prostu ubawi naszego przyjaciela. Zamiast striptizerki wywołującej zażenowanie na jego twarzy, kup mu cycatą poduszkę lub dmuchaną lalkę albo czapkę szefa kuchni z napisem – teraz ja tu rządzę! lub: nie zadzieraj z szefem. Napis powinien być zabawny i oryginalny. Można kupić slipki w serduszka lub erotyczne stringi. Ciekawym prezentem są różne gadżety rodem z sex-shopu. Niektórzy jednak wolą zrobić coś sami. Liczy się pomysł i inwencja, a także okazanie przyjaźni i doskonała wspólna zabawa, która nikogo nie zrani i nie obrazi. Aby tak się stało, lepiej nie żartować z narzeczonej, bo to jest sprawa święta i warto o tym pamiętać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here