Naszyjniki z kamieniami dla wymagających kobiet

0
320

Naszyjniki z kamieniami cieszą się ogromną popularnością w sezonie wiosenno-letnim. Biżuteria tego typu nie tylko prezentuje się zachwycająco, ale ma także pozytywny wpływ na nasze zdrowie. Jakie naszyjniki z kamieniami zasługują na naszą uwagę?

Uniwersalne naszyjniki z kamieniami

Kupując naszyjniki z kamieniami powinnyśmy zwrócić uwagę nie tylko na ich walory dekoracyjne, ale także na kwestie praktyczne. Idealna jest taka biżuteria, którą możemy dopasować do większości naszych stylizacji. Warto jest zwrócić szczególną uwagę na naszyjniki damskie z hematytami – szarymi kamieniami o metalicznym połysku. Pasują one praktycznie do każdej – eleganckiej i casualowej stylizacji. Naszyjnik dostępny jest w komplecie z bransoletką i kolczykami.

Naszyjniki z kamieniami dla minimalistek

Dodatkowymi ozdobami naszyjnika z hematytami są niewielkie kulki wykonane z wysokogatunkowej stali szlachetnej w kolorze złota i srebra. Biżuteria posiada łańcuszek umożliwiający regulację jej rozmiaru.

Naszyjniki z kamieniami dla minimalistek

Uniwersalne naszyjniki z kamieniami

Kobiety preferujące minimalistyczny styl lubią biżuterię pozbawioną zbędnych ozdób. Znakomitą propozycją dla nich będzie naszyjnik ze szlifowanym kryształem górskim zawieszony na cienkim łańcuszku wykonanym ze złotek stali szlachetnej. Możemy kupić podobną biżuterię z innymi kamieniami, a także wykonaną ze stali w kolorze srebrnym.

Uzupełnieniem naszyjnika mogą być kolczyki z kamieniami naturalnymi.

Naszyjniki ze szlifowanymi kamieniami naturalnymi należą do ozdób uniwersalnych, które będą pasowały kobietom w każdym wieku.

Naszyjnik w kolorze głębokiej czerni

Naszyjniki z kamieniami naturalnymi w kolorze głębokiej czerni to biżuteria, która pasuje do wszystkiego i zawsze prezentuje się bardzo elegancko. Jeżeli myślimy o zakupie ozdoby z czarnymi kamieniami, rozważmy wybór naszyjnika z fasetowanymi onyksami i srebrnym medalionem wykonanym ze stali szlachetnej. Noszenie naszyjnika jest komfortowe, gdyż posiada on łańcuszek umożliwiający regulację jego rozmiaru.

Medalion w formie serca-kłódki posiada błyszczące wykończenie i świetnie nadaje się pd grawer.

Naszyjniki z kamieniami naturalnymi – jak wybrać najlepiej?

Wybierając naszyjniki z kamieniami naturalnymi powinnyśmy kierować się kilkoma czynnikami. Ważny jest wybór konkretnych kamieni, gdyż pełnią one nie tylko funkcję dekoracyjną, ale mogą wpływać na nasz organizm. Wybierzmy tylko takie kamienie, które nas przyciągają, autentycznie się nam podobają. Nie kierujmy się modą, gdyż ona szybko przemija.

Pamiętajmy, że dobry naszyjnik to taki, który jest idealnie dopasowany pod kątem rozmiaru. Nie może być on za długi. W żadnym wypadku nie powinien być także zbyt krótki. Dobrym wyborem może okazać się naszyjnik z łańcuszkiem pozwalającym na regulację jego długości. Jeżeli jednak potrzebujemy biżuterii w zupełnie innym rozmiarze i nie możemy jej znaleźć – zamówmy ją na wymiar.

Naszyjniki z kamieniami często posiadają elementy wykonane z metalu. Jeżeli mamy alergię na metale, nie musimy rezygnować z tego typu ozdób. Ważne jest jednak, żeby wybierać takie naszyjniki, w których każdy metalowy element wykonany jest z wysokogatunkowej stali szlachetnej.

Jeżeli zależy nam na naszyjniku z kamieniami, który przetrwa długie lata, wybierzmy biżuterię posiadającą zawieszkę lub medalion, na których można wykonać grawer.

Naszyjnik z kamieniami na prezent

Umiejętnie dobrany naszyjnik z kamieniami może okazać się idealnym upominkiem dla kobiety w każdym wieku. Pamiętajmy, że biżuteria na prezent powinna być perfekcyjnie dopasowana pod względem rozmiaru. Warto jest również porozmawiać z kobietą, którą chcemy obdarować i zapytać jakie kamienie naturalne lubi najbardziej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here