Błyskawiczne i bezpieczne doczepianie włosów

Metody przedłużania włosów nieprzerwanie ewoluują, natomiast do stałej palety usług salonów perukarskich, fryzjerskich oraz zakładów medycyny estetycznej dochodzą coraz to nowe usługi tego typu, a wszystko to dzięki coraz szybszemu postępowi technologii używanych w tej właśnie branży. Konsumenci do niektórych z nowinek podchodzą jednakże w dalszym ciągu z dość dużą rezerwą i wolą pozostać przy rozwiązaniach tradycyjnych. Jednym z nich jest tak zwana metoda kanapkowa. Jest ona nie tylko bardzo lubiana przez klientów, ale i preferowana przez specjalistów trudniących się przedłużaniem włosów jak https://hairme.pl , jako że jest to niezwykle prosty, szybki i efektywny sposób wizualnego zagęszczania fryzury, który to daje najbardziej spektakularne efekty w przypadku osób, które to zmagają się z problemami z nadmiernie przerzedzającymi się i wypadającymi włosami aż proszącymi się o ich skuteczne zamaskowanie.

W przeciwieństwie do niedawno omawianej na łamach naszego portalu metody zagęszczania włosów zwanej keratynową, jej odpowiednik kanapkowy bazuje na technikach mocowania dopinek niewymagających stosowania urządzeń generujących znaczne ilości ciepła. Dość powiedzieć, że sposób ten zorientowany jest na przyklejanie do fryzury użytkownika dodatkowych, dostosowanych do jego stylu i preferencji pasemek włosowych, które to mocowane są przy pomocy cienkich sylikonowych pasków przyklejanych do wydzielonej części uczesania, blisko ich nasady. Stosowane obecnie w salonach medycyny estetycznej oraz zakładach perukarskich paski powstające z wysokiej jakości sylikonu są w pełni przezroczyste, a więc nie występuje ryzyko, iż przy niekorzystnym oświetleniu czy też pod określonym kątem będą one widoczne, niwecząc naturalny efekt jaki pragnęlibyśmy osiągnąć. Metoda kanapkowa coraz chętniej wybierana jest nie tylko przez przedstawicielki płci pięknej, ale także przez panów pragnących wizualnie zagęścić swoje włosy oraz zwiększyć ich długość bez uciekania się do nabywania peruk naturalnych lub też syntetycznych – doskonale rozumiemy taką decyzję. Wykonanie tego typu usługi jest bowiem znacznie szybsze i prostsze niż ma to miejsce w przypadku doboru odpowiedniego wyrobu perukarskiego.

Jak długo metoda kanapkowa pozwala cieszyć się gęstszymi, bujniejszymi się oraz naturalniej wyglądającymi włosami? Jest to bez wątpienia jeden z nielicznych minusów omawianego rozwiązania, jako że żywotność dopinek w takim przypadku jest znacznie krótsza niż w przypadku metody przedłużania włosów opartej o zgrzewy keratynowe, jako że waha się od trzech do sześciu tygodni, natomiast po upływie tego czasu zabieg należałoby zdaniem ekspertów powtórzyć, szczególnie jeżeli zależy nam na utrzymaniu spektakularnego wyglądu. Największą zaletą techniki kanapkowej jest bez wątpienia jej pełne bezpieczeństwo dla włosów oraz niezwykła wręcz prostota zarówno mocowania jak i usuwania z fryzury dodatkowych pasemek, na przykład w przypadku gdy ulegną one uszkodzeniu i wystąpi konieczność ich możliwie jak najszybszej wymiany!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here