Prezent na każdą kieszeń dla kobiety

Każdy mężczyzna obdarowując kobietę pragnie, by na jej twarzy pojawił się szczery uśmiech, a oczy rozświetlił blask radości. Niestety, nie zawsze warunki finansowe pozwalają na zakup prezentu, który będzie przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Istnieje jednak kilka prostych zasad, które pozwolą uniknąć kompromitacji, nawet gdy portfel świeci pustkami.

Prezent bardzo ekonomiczny

Zbliża się ważna okazja, stan konta jest bliski zeru a do wypłaty jeszcze dużo czasu? W tej sytuacji jedynym podarkiem na jaki można sobie pozwolić jest własny czas. Większość kobiet zrozumie, że warunki finansowe mężczyzny nie pozwalają mu na kupno drogich i wyszukanych prezentów. Docenią jednak starania i i wysiłek, który włożył w przygotowanie niespodzianki. Do najbardziej ekonomicznych rozwiązań należy zorganizowanie samodzielnie ugotowanej kolacji ze świecami. Nawet jeśli podane danie nie będzie należało do najsmaczniejszych, to na pewno zyska uznanie w oczach wybranki. Innym rozwiązaniem jest wyjście na długi spacer, piknik lub po prostu wspólne oglądanie jej ulubionego filmu.

Prezent od kilku do kilkudziesięciu złotych

Często niestety tylko na tyle możemy sobie pozwolić. I choć chęć sprawienia ukochanej wymarzonego prezentu jest ogromna, to niestety budżet stawia mocne ograniczenie. Czasami warto pochodzić po sklepach i poszukać promocji, dzięki którym możliwy będzie zakup bez rujnowania portfela. Jeśli chce się skorzystać z tego wyjścia, buszowanie po galeriach handlowych i rozglądanie się za podarkiem należy rozpocząć długo przed godziną zero.

Innym wyjściem dla średnio zamożnych panów jest samodzielne stworzenie prezentu. Może to być na przykład składanka ulubionych piosenek – wystarczy zakupić płytę CD, kilkanaście utworów i odpowiednio opisać i ozdobić okładkę. Trochę bardziej czasochłonny jest album ze wspólnymi zdjęciami. Trzeba wybrać takie, które będą przypominały ukochanej miłe chwile. Wisienką na torcie mogą być ręczne podpisy do zdjęć. Jeśli połówka posiada poczucie humoru i dystans do siebie mogą być nawet satyryczne.

Jeśli do obdarowania ukochanej zostało nam nie tylko mało pieniędzy, ale i czasu, warto skorzystać z sprawdzonych rozwiązań. Szybki rekonesans w repertuarze kin lub ofercie niewielkich, przytulnych kawiarenek może uratować skórę zapominalskim.

Prezent za ponad 100 zł

Panowie, którzy dysponują takim budżetem mają spore pole do popisu. Mogą obdarować swoją ukochaną na przykład zestawem markowych kosmetyków lub perfum, jednak tylko pod warunkiem, ze dobrze znają jej gust. Jak powszechnie wiadomo, wszystkie panie lubią dbać o swoją urodę. Idealny będzie więc voucher na zabiegi SPA lub do salonu kosmetycznego. Jeszcze lepszym prezentem będzie wspólny wyjazd do ośrodka oferującego takie usługi, jednak kwota, jaką trzeba poświęcić będzie w tym przypadku jest znacznie wyższa.

Dobrym pomysłem jest zabranie na zakupy kobiety z bliskiego otoczenia ukochanej – przyjaciółki, siostry lub mamy. Pomogą w wyborze odpowiedniego prezentu i być może znają ukryte marzenia, którymi druga połowa nie podzieliła się z partnerem.

Jak widać, prezenty dla kobiety nie muszą być drogie i wyszukane, choć nie oszukujmy się; panowie z grubszym portfelem mają większe pole do popisu. Najczęściej jednak kobiecie wystarczy zaangażowanie mężczyzny i poczucie, że jest tą najważniejszą w jego życiu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here