Zobacz dzisiejsze wydanie on-line
 

Kronika policyjna

Groźna kraksa

Belsk DużyTrzy osoby, w tym 10-letnie dziecko, odniosły obrażenia w wypadku drogowym, który wydarzył się w piątek przed godz. 8.00 w Lewiczynie.

Powrót z „melanżu”

Lesznowola2,7 promila alkoholu miał w organizmie kierowca, którego drogówka zatrzymała w piątek tuż po godz. 15.00 na al. Krakowskiej w Łazach.

Cenne fałszywki

LesznowolaTydzień temu stołeczni policjanci przeprowadzili kolejną akcję poszukiwania podróbek na bazarze w Wólce Kosowskiej.

Ryzykowny spacer

Konstancin-JeziornaW poprzedni czwartek wieczorem na ul. Strumykowej w Konstancinie-Jeziornie stróże prawa ujęli 27-latka, który miał w kieszeni 1,3 grama marihuany.

Wyzywał i bił

PiasecznoUsłyszał zarzut znęcania się nad rodziną i został objęty dozorem policyjnym.
Skrytka na proszek

Skrytka na proszek

PrażmówTorebkę z metamfetaminą ukrył w bieliźnie 24-latek zatrzymany do kontroli na ulicy Polnej w Ławkach.

Pięciu nielegalnych

WarkaW poprzedni poniedziałek w Bończy straż graniczna zatrzymała pięciu Ukraińców (w wieku od 18 do 52 lat), którzy bez zezwolenia pracowali w sadzie.

Szkłem w szkło

PiasecznoPonad 3 promile alkoholu miał we krwi 45-latek, który w poprzednią niedzielę po południu przed cukiernią w Gołkowie rzucił butelką z piwem w przednią szybę volkswagena i uszkodził ją.

Panowie, darujcie!

Konstancin-JeziornaNietrzeźwy kierowca opla, zatrzymany przez konstancińskich stróżów prawa w poprzednią sobotę wieczorem w Borowinie, próbował wręczyć im 100 zł – informuje policja.

Mam łup. Łups...

Konstancin-JeziornaW poprzednią środę późnym wieczorem w Konstancinie-Jeziornie i w jego okolicy doszło do dwóch włamań do domów.

<< poprzednia - 3 4 5 6 7 8 9 - następna >>
Najnowsze galerie

Reklama


"Nad Wisłą" on-line

Zobacz


Copyright ©2011-2013 NadWisla.pl