Zobacz dzisiejsze wydanie on-line
 

Kronika policyjna

Miłośnik rowerów

PiasecznoNa gorącym uczynku wpadł 24-latek podejrzewany o kradzież aż 12 rowerów z terenu powiatu piaseczyńskiego.

Złodziejski fach

PiasecznoSą podejrzani o kradzieże rowerów, grabieże wyposażenia i elektronarzędzi z budowanych domów oraz włamania do skrzynek elektrycznych i garaży podziemnych w gminie Piaseczno.

Wyzywał ją i bił

TarczynNawet na pięć lat za kraty może trafić 47-latek, który od miesięcy znęcał się psychicznie nad swoją żoną i nierzadko ją bił.

Narkotyki plus broń

Konstancin-JeziornaBlisko 3/4 kilograma amfetaminy oraz dwie sztuki broni palnej i 128 sztuk amunicji do niej znaleźli w poprzednią środę kryminalni w domu w Konstancinie-Jeziornie.

Nie widział opla?

MogielnicaKierowca fiata seicento w piątek o godz. 6 skręcał w lewo z drogi nr 728 na parking przetwórni w Kozietułach Nowych.

Śmierć na łuku

Warka35-letni motocyklista stracił życie w wypadku, do którego doszło w piątek o godz. 6.30 w Konarach na krajowej „79”.
Motor jak katapulta

Motor jak katapulta

Powiat Piaseczyński– Motocyklista „pofrunął” – opowiadał nam świadek wypadku, który wydarzył się w zeszłym tygodniu na granicy Solca i Borowiny.

Góra podróbek

LesznowolaNa ponad 110 tys. zł jest szacowana wartość podrobionej odzieży dziecięcej, którą zarekwirowali tydzień temu policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą.

Piłeś! Nie jedziesz!

PiasecznoW niedzielę na ul. Geodetów w Piasecznie mieszkaniec zatrzymał citroena prowadzonego przez Ukraińca i odebrał mu kluczyki.

Smartfonowy oszust

GrójecW podgrójeckim domu został zatrzymany 30-latek podejrzewany o oszukanie przynajmniej 40 osób na łączną kwotę blisko 45 tys. zł.

<< poprzednia - 3 4 5 6 7 8 9 - następna >>
Najnowsze galerie

Kronika policyjna

To wszystko na mój użytek

To wszystko na mój użytek

330 sadzonek i dorodnych krzewów konopi indyjskich znaleźli policjanci na posesji w gminie.

» Przez piwnicę po biżuterię» Kolegę zostawił» Na bezczelnego» Raniony tasakiem» Trefna kolekcja

Reklama


"Nad Wisłą" on-line

Zobacz


Copyright ©2011-2015 NadWisla.pl